Knihovna ve Vamberku pozvala Danku Šárkovou

VAMBERK – Spisovatelka Danka Šárková, vlastním jménem Šárka Denková, která píše společenské romány a miluje cestování, se chystá na autorské čtení do Vamberka.
„Tvrdím, že život je velká inspirace, a tak studnice možností o čem psát, je opravdu veliká. Všechny mé knihy pojednávají o vztazích v rodinách, na pracovišti a některé jsou i s kriminální zápletkou. Velice ráda cestuji. Se svým partnerem jsem procestovala Afriku a Asii (Kambodžu, Thajsko, Malajsii, Etiopii, Tanzánii a Jihoafrickou republiku), odkud čerpám inspiraci. Ráda jezdím mezi čtenáře do knihoven, kde jim čtu ze svých knih a zároveň promítám fotky a videa ze zemí, které jsem navštívila,“ řekla o sobě spisovatelka, která v současné době žije v Krkonoších. Je autorkou knih Zašívaná panenka, Cesta „za hranice“, Nezlomená osudem a dalších titulů.
„Spisovatelka bude číst i z nové knihy Horal(ka). Původní termín autorského čtení jsme vzhledem k překrývání kulturních akcí museli přesunout z 5. dubna na čtvrtek 12. dubna,“ uvedla knihovnice Marcela Poláčková.

Čtenářská diskuze