KLM: Vyrovnané zápasy body nepřinesly

DSCN8897

RYCHNOVSKO – Jedno utkání ve starém roce a jedno v novém stihli opočenští Baroni. Před Vánocemi prohráli těsně v Jaroměři a v neděli proti Náchodu sahali po bodech, ale nakonec odcházeli s prázdnou.

22. kolo

HC Jaroměř – HC Opočno 4:3 (0:1, 2:1, 2:1)

Branky: 21. Čtvrtečka, 40. Hamáček, 45. Šedivý, 59. Teuber – 6. Rejchrt, 29. Srpek, 57. Bureš.

Rozhodčí: Padevět – Bednář, Runštuk | vyloučení: 8:9 | využití: 2:0 | v oslabení: 0:2 | diváků: 150.

HC Opočno: Kolbaba – Kubíček, Škrabal, Jakl, Mervart, Žid, Hejduk, Brožek, Bureš, Komárek, Hrudík, Šafář, Srpek, Řehák, Černík, Rejchrt, Rail.

K posledním utkání roku 2019 zavítali Baroni do Jaroměře, když měli v zádech domácí výhru proti béčku Trutnova. Skóre utkání otevřela nová posila z odstoupivších Semechnic Tomáš Rejchrt už v šesté minutě. Do konce první třetiny se stav již nezměnil, a proto odcházeli do kabin spokojenější hráči Opočna. Ti ovšem zaspali úvod druhé periody a v 44. vteřině bylo srovnáno. Srpek však vrátil Baronům vedení, ale Jaroměř udeřila 37 vteřin před koncem třetiny a začínalo se od nuly.

V závěrečné třetině šli domácí poprvé v zápase do vedení, ovšem Baroni stačili necelé čtyři minuty před koncem vyrovnat a sahali po bodu. Ale stejně jako v závěru druhé třetiny se prosadili domácí a strhli výhru na svou stranu. Baroni si tak před koncem roku připsali těsnou prohru.

24. kolo

HC Opočno – HC Náchod 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

Branky: 7. Srpek – 32. Vanát, 49. Verner, 54. Havrda.

Rozhodčí: Machač – Horák, Roischel  | vyloučení: 3:4 | využití: 1:1 | v oslabení: 0:0 | diváků: 120.

HC Opočno: Kolbaba – Burdych, Žid, Jakl, Veselý, Komárek, Franc, Škrabal, Slezák, Řehák J., Srpek, Hejduk, Brožek, Rejchrt, Brebera, Bureš, Rail.

Rok 2020 začali opočenští Baroni prohrou na domácím ledě. Ve vyrovnaném utkání poslal Opočno do vedení při přesilovce Srpek. Stejně si vedli ve druhé třetině hosté, když srovnali Vanátem na 1:1. V závěrečné části se Náchod trefil dvakrát, a proto si odvezl tři body. Opočno v závěru zkusilo při přesilovce power play 6 na 4, ale korigovat výsledek se mu nepodařilo.

Ostatní zápasy

HC Wikov Hronov – SK Třebechovice 4:2, HC Trutnov B – HC Náchod 3:6, HC Náchod – HC Jaroměř 7:4, SK Třebechovice – HC Trutnov B 5:6 po náj., Sp. Nové Město n. Met. – HC Wikov Hronov 2:3 po náj., HC Wikov Hronov – Stadion Nový Bydžov 2:3, HC Trutnov B – Sp. Nové Město n. M. 5:3, HC Jaroměř – SK Třebechovice 1:3.