KLM: Další tříbodová výhra Baronů!

Ilustrační foto.     Foto: Markéta Vlachová.

Ilustrační foto. Foto: Markéta Vlachová.

RYCHNOVSKO – Ve třetím zápase v řadě dokázali opočenští Baroni bodovat. Ve středu v podvečer dorazila do Opočna čtvrtá Jaroměř a Baroni znovu ukázali, že předešlá utkání nebyla náhodná. Po šesti gólech Trutnovu nasázeli do jaroměřské sítě jen o jeden méně. Po této tříbodové výhře jim na šestý Trutnov B scházelo šest bodů.

31. kolo

HC Opočno – HC Jaroměř 5:3 (2:2,1:1,2:0)

Branky: 8. Řehák, 16. Jakl, 26. Mervart, 49. Brožek, 60. Slezák – 2. Karel, 15. Hynek, 33. Mišinec.

Rozhodčí: Lučan – Karlík, Figer  | vyloučení: 5:7 | využití: 2:0 | v oslabení: 0:1 | diváků: 140.

HC Opočno: Kolbaba – Kubíček, Franc, Škrabal, Burdych, Veselý, Jakl, Mervart, Brožek, Řehák, Rail, Šafář, Rejchrt, Hejduk, Slezák, Bureš.

Utkání pro Barony nezačalo nejlépe. Hned v 27. vteřině byl vyloučen Rail a hosté přesilovou hrou nepohrdli a po gólu Karla šli do vedení – 0:1. V polovině osmé minuty už ale bylo srovnáno, když na 1:1 vyrovnal Řehák. Jaroměř šla znovu do vedení v 15. minutě, ale po čtyřiačtyřiceti vteřinách to bylo 2:2 po brance obránce Jakla.

V druhé třetině padly dva góly, na každé straně jeden. Poprvé v zápase šli Baroni do vedení, autorem vedoucí branky byl Mervart, ale Jaroměř nezůstala pozadu a skóre dorovnala.

V poslední části stříleli pouze Baroni. Druhé vedení v utkání po gólu Brožka Opočno už udrželo a stvrzenku na tři body vystavil Slezák, který uklidil puk do jaroměřské branky čtyři vteřiny před závěrečnou sirénou – 5:3.

Na Barony teď čekají dva týmy z první pětky –Náchod a Třebechovice.

Ostatní zápasy

SK Třebechovice – HC Wikov Hronov 7:6, HC Náchod – HC Trutnov B 6:4, HC Jaroměř – HC Náchod 2:1, HC Trutnov B – SK Třebechovice 3:1, HC Wikov Hronov – Sp. Nové Město n. M. 9:6.