KLM: Baronům se vzdálilo play off!

Nadstavba o postup do play off se za chvíli přehoupne do druhé poloviny. Opočno i Semechnice se představily na domácím ledě.

RYCHNOVSKO – Semechničtí hokejisté už vyhlíží konec sezony po dalším debaklu, když si tentokrát na opočenský led přijely zastřílet Třebechovice. Diváci, kteří na zápas dorazili, viděli osmnáct gólů a hattrick semechnického Škrabala.

Baroni přivítali Nové Město a v případě výhry se na něj mohli dotáhnout na rozdíl pouhého bodu a dál živit naději postupu do play off. Bohužel, stejně jako v prvním utkání nadstavby, tak i tentokrát odešli u ledu poraženi a pomalu tak ztrácejí šanci na play off.

DSCN8899Skupina B – o postup do play off

4. kolo

Sokol Semechnice – SK Třebechovice p. O. 5:13 (0:4, 3:4, 2:5)

Branky: 26. Verner (Cvejn, Zima), 28. Bury (Čapek), 38. Škrabal (Zima), 45. Škrabal (Čapek), 47. Škrabal (Hetfleiš, Pfeifer) – 10. Šeda (Beránek), 13. Šeda (Matouš), 15. Šeda (Drašnar T., Matouš), 20. Hubáček (Kudr, Marša), 27. Beránek (Matouš, Hendrich), 28. Matouš (Hendrich, Dittrich), 28. Kudr (Zahradník, Marša), 38. Bartoň (Filip, Souček), 43. Matouš (Dittrich, Beránek), 53. Zahradník (Kudr, Hubáček), 54. Bartoň, 56. Matouš (Beránek, Šeda), 56. Marša (Zahradník, Šeda).

Rozhodčí: Martinek – Horák, Kittner | vyloučení: 1:1 | využití: 0:0 | v oslabení: 0:0 | diváků: 40.

Sokol Semechnice: Kolbaba (Klos) – Bulawa, Zima, Bury, Pfeifer, Steklík, Cvejn, Verner, Čapek, Škrabal, Hetfleiš, Dvořák, Jičínský.

Třebechovice si v mrazivém počasí s chutí zastřílely. Zápas místy připomínal exhibiční utkání, ze strany hostů občas došlo i na dovednostní soutěže. Nejhezčí nájezd rozhodně předvedl Šeda, když v první třetině zvyšoval na 2:0. Přesnost střelby by zase vyhrál Hubáček, který zvyšoval už na 4:0 a vymetl všechny pavučiny v Kolbabově brance.

Ve druhé a třetí třetině by hned několik kombinací hostů sneslo měřítka Zlaté helmy. Prostě, nezávislý pozorovatel se musel opravdu bavit. Domácí fanoušek však musel polknout další hořkou porážku. Jediným „světlým“ momentem domácích byl hattrick Škrabala.

HC Opočno – Spartak Nové Město n. M. 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)

Branky: 15. Srpek, 51. Šafář – 6. Vencl, 8. Řezníček, 37., 47. Sedláček.

Rozhodčí: Padevět – Runštuk, Bednář | vyloučení: 3:6 | využití: 1:1 | v oslabení: 1:0 | diváků: 120.

HC Opočno: Sajdl T. (Mičian) – Jakl, Sajdl R., Franc, Kubíček, Mervart, Vedral, Žid, Srpek, Řehák J., Libnar, Slezák, Brožek, Lukášek, Šafář, Hejduk, Rail, Sajdl L.

Baroni po celý zápas prohrávali. Po dvou gólech Nového Města v první desetiminutovce utkání dokázali Srpkem snížit, ale v dalším průběhu hosté odskočili na tříbrankový rozdíl, který Opočno korigovalo Šafářem v 51. minutě. Více už domácí nestihli a prohrou si tak přibouchli dveře do závěrečného play off.

P Tým Z V VP PP P Skóre B
1. SK Třebechovice pod Orebem 10 8 0 0 2 65:26 24
2. Spartak Nové Město nad Metují 10 5 2 1 2 35:26 20
3. HC Opočno 10 3 1 2 4 44:46 13
4. Sokol Semechnice 10 0 1 1 8 31:77 3

Skupina A – o pořadí před play off

HC Náchod – Stadion Nový Bydžov 8:7, HC Trutnov – BK Nová Paka 3:5, HC Wikov Hronov – HC Jaroměř 1:4.

1. BK Nová Paka 5 4 0 0 1 21:18 12
2. HC Náchod 6 3 1 0 2 30:27 11
3. HC Wikov Hronov 5 3 0 0 2 28:22 9
4. Stadion Nový Bydžov 5 3 0 0 2 42:23 9
5. HC Trutnov 5 1 0 0 4 19:38 3
6. HC Jaroměř 4 0 0 1 3 10:22 1