KLM: Baroni si podali Trutnov B!

Baroni si připsali další tři body.    Foto: Markéta Vlachová.

Baroni si připsali další tři body. Foto: Markéta Vlachová.

RYCHNOVSKO – Po odstoupení Semechnic ze soutěže mohou diváci vidět v akci už jen opočenské Barony. Ti si v minulém týdnu připsali jednu výhru a jednu prohru. Ve středu v Hronově začali střílet góly až za stavu 0:5, v nedělním utkání však doma začali proměňovat své šance a zrodilo se tak vysoké vítězství proti Trutnovu B. Baroni momentálně ztrácí na předposlední Nové Město čtyři body, ale mají zápas k dobru.

20. kolo

HC Wikov Hronov – HC Opočno 5:3 (2:0, 1:0, 2:3)

Branky: 7. Glos, 8. Štelzig, 32., 42. Perutek, 47. Mach – 48., 53., 56. Srpek.

Rozhodčí: Padevět – Bednář, Runštuk | vyloučení: 4:1 | využití: 0:0 | v oslabení: 0:0 | diváků: 180.

HC Opočno: Kolbaba – Kubíček, Franc, Škrabal, Jakl, Mervart, Hejduk, Brožek, Slezák, Libnar, Komárek, Hrudík, Srpek, Rail.

Baroni na ledě druhého týmu tabulky uhráli přijatelný výsledek, přestože v 47. minutě už prohrávali 0:5. Poté se gólově prosadil střelec Srpek, ale jeho hattrick už pouze korigoval konečný výsledek. Na vyrovnání už Opočnu nezbyl čas.

21. kolo

HC Opočno – HC Trutnov B 8:4 (3:0, 1:1, 4:3)

Branky: 14. Jakl, 15. Brožek, 18., 45. Jakl, 23. Rejchrt, 52. Srpek, 55. Mervart, 59. Žid – 23. Synek, 49. Krsek, 58. Junek, 60. Klust.

Rozhodčí: Pecha – Řezníček, Horák | vyloučení: 6:76 | využití: 2:0 | v oslabení: 0:0 | diváků: 100.

HC Opočno: Kolbaba – Kubíček, Mervart, Žid, Jakl, Komárek, Franc, Hrudík, Slezák, Řehák J., Srpek, Hejduk, Brožek, Rejchrt, Rail.

Povedený zápas pro opočenské hokejisty určila už první třetina, v níž se domácí dostali do třígólového vedení. V prostřední části viděli fanoušci pouze dva góly, každý na jedné straně. Zato v třetí třetině se s góly roztrhl pytel, když jich padlo celkem sedm! Konečný výsledek a tři body potěšily nejen domácí hokejisty, ale také jejich fanoušky, kteří se z výhry mohli radovat dvakrát z posledních tří zápasů.

Ostatní zápasy

Stadion Nový Bydžov – SK Třebechovice 2:3, HC Jaroměř – HC Trutnov B 7:4, HC Náchod – HC Wikov Hronov 0:1, Sp. Nové Město n. M. – Stadion Nový Bydžov 3:6.