KLM: Baroni podruhé za sebou remizovali!

Baroni stačili odehrát dva zápasy, než byla soutěž přerušena.    Foto: Markéta Vlachová.

Baroni stačili odehrát dva zápasy, než byla soutěž přerušena. Foto: Markéta Vlachová.

RYCHNOVSKO – Také druhý zápas nové sezony odehráli Baroni na domácím ledě, když přivítali béčko Trutnova. Soutěž se sedmi týmy (Wikov Hronov koupil licenci pro II. ligu) má hodně nepravidelný program i kvůli nákaze u některých týmů. Také z důvodu nařízení vlády se hokejové soutěže přerušují minimálně na 14 dní.

HC Opočno – HC Trutnov B 6:7 po prodl. (1:2, 3:1, 2:3 – 0:1)

Branky: 5., 48. Komárek, 22. Brožek, 27. Brebera, 34. Řehák, 53. Čihák – 16. Tatar J., 19. (tr.st.) Malinský, 31. Furmánek, 52., 55. Rutrle, 60. Vacek, 62. Smékal.

Rozhodčí: Padevět – Hofman, Vodička | vyloučení: 7:4 | vyšší tresty: 0:0 | využití: 1:0 | v oslabení: 0:0 | diváků: 0.

HC Opočno: Kolbaba (Felcman) – Franc, Burdych, Veselý, Jakl, Pánek, Komárek, Brožek, Řehák, Rail, Škrabal, Mlateček, Čihák, Brebera, Bureš, Koudelka.

V minulém utkání čekali diváci na první gól až do třetí třetiny, tentokrát se dočkali už v páté minutě, kdy Barony poslal do vedení Komárek. Hosté však skóre otočili během necelých tří minut, také díky proměněnému trestnému střílení expardubického Jiřího Malinského.

Také ve zbylých dvou třetinách pokračovala gólová přestřelka až Opočno uteklo na dvougólový rozdíl. To, co se Baronům povedlo v minulém utkání s Třebechovicemi, kdy v závěru srovnali z 0:2 na 2:2, zopakoval k jejich smůle Trutnov, který vyrovnal na 6:6 47 vteřin před závěrečnou sirénou. O bodu navíc pak k radosti hostů rozhodl v čase 61:55 Smékal.