KLM: Baroni na úvod vydřeli výhru nad Třebechovicemi

Opočno porazilo na úvod Třebechovice.     Foto: Markéta Vlachová.

Opočno porazilo na úvod Třebechovice. Foto: Markéta Vlachová.

RYCHNOVSKO – V úvodním kole nové sezony přivítali opočenští Baroni tým Třebechovic. Bylo znát, že jde o první mistrovský zápas, proto bylo utkání plné nepřesností.

HC Opočno – SK Třebechovice 3:2 po náj. (0:0, 0:0, 2:2)

Branky: 59. Brebera, 60. Bureš – 46. Beránek, 53. Filip.

Rozhodčí: Veinfurter – Hofman, Šesták | vyloučení: 3:8 | vyšší tresty: 0:3 | využití: 1:0 | v oslabení: 0:0 | diváků: 200.

HC Opočno: Kolbaba (Šinkora) – Kubíček, Franc, Burdych, Veselý, Jakl, Pánek, Komárek, Brožek, Řehák, Rail, Škrabal, Hladík, Mlateček, Čihák, Brebera, Bureš.

Na první gól čekali diváci až do 46. minuty, kdy se prosadili hosté z Třebechovic. Opočno ve druhé třetině nevyužilo sedmiminutovou přesilovku po vyloučení Bezděka, která navíc obdržel trest dokonce zápasu. Když Třebechovice zvýšily v 53. minutě na 2:0, vypadalo to s Barony bledě.

V samém závěru však dvěma góly stihli skóre srovnat, aby si bod navíc připsali po nájezdech.