Infobus Orlických hor zve k návštěvě

ORLICKÉ HORY – O letošních prázdninách vyjel po několikaleté odmlce opět InfoBUS Orlických hor a Podorlicka, a to do sedla na Panské Pole u Rokytnice v Orlických horách.

infobus2

Infocentrum na kolečkách.
Foto: Destinační společnost Orlické hory a Podorlicko

Zde je k dispozici všem návštěvníkům destinace po celou letní sezonu – až do 31. srpna.

Infobus představuje infocentrum na kolečkách, které rozšířilo stávající síť informačních center v regionu na jednom z klíčových míst destinace. To je nejen hlavním výchozím místem k tvrzi Hanička, ale leží rovněž na hlavní orlickohorské magistrále – Jiráskově horské cestě, je zastávkou cyklobusu i radiobusu (doprava na zavolání).

Infobus zve i na další krásná místa a zážitky v turistické oblasti Orlických hor a Podorlicka – získáme zde řadu tipů na výlety, víkend či dovolenou a především pak ucelenou nabídku hlavních turistických atraktivit této destinace.

Infobus je v provozu denně kromě pondělí, vždy od 9 – 17 hodin, veškeré materiály jsou pro návštěvníky zdarma.

Nechybí letní vydání Turistických novin Orlických hor a Podorlicka, které formou příběhů zvou na zajímavá místa. K dispozici je také nově vydaný Průvodce Orlických hor a Podorlicka, kterého je možné zakoupit na blízké tvrzi Hanička či v síti informačních center destinace. Součástí publikace je rovněž několik desítek zvýhodněných či volných vstupenek a poukazů na atraktivní místa v celé turistické oblasti, platných až do konce roku 2019. V infobusu můžeme zanechat i vzkaz Orlickým horám a Podorlicku a v knize návštěv se podělit o své zážitky a zkušenosti s pobytem v destinaci, sdělit své podněty i přání.

Aktivitu realizuje Destinační společnost Orlické hory a Podorlicko za finanční podpory firmy AudisBUS, města Rokytnice v Orlických horách, Pardubického a Královéhradeckého kraje.

Čtenářská diskuze