IndiGO FIFA20 Cup – 1. open air esport turnaj v Královéhradeckém kraji

indigofifa-09

 

RYCHNOVSKO - Na náměstích rychnovského okresu se bude hrát PlayStation turnaj pod širým nebem. První esport turnaj pod širým nebem se blíží. IndiGO FIFA20 Cup je první akcí svého druhu na Rychnovsku, v Královéhradeckém kraji, ale svým rozsahem dost možná výjimečná i v celé republice. Pět kvalifikačních turnajů v pěti městech rychnovského okresu. V každém z nich změří své síly 70 amatérských hráčů na herní konzoli PlayStation 4 ve fotbalové hře FIFA20. Generálním partnerem celé akce je IndiGO group s.r.o., která se zabývá prodejem a správou informačních technologií.

 

Termíny kvalifikačních turnajů IndiGO FIFA20 Cup

11. 7.  Dobruška, Náměstí F. L. Věka.

18. 7.  Kostelec nad Orlicí, Palackého náměstí.

25. 7.  Rychnov nad Kněžnou, Staré náměstí.

1. 8.   Týniště nad Orlicí, Mírové náměstí.

8. 8.   Borohrádek, Náměstí.

 

O co se hraje?

Na míru navržené herní PC v hodnotě 35 000 Kč. Mimo jiné i osmijádrový procesor Intel® Core™ i7, grafika NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, RAM 16GB DDR4, SSD 500 GB. Notebook ASUS v ceně 20 000 Kč s procesorem i5, grafikou GTX 1650 4 GB a Aura Sync RGB podsvícenou klávesnicí. Herní konzole PS4 Pro 1TB. Prodejní cena 9 990 Kč.

900x900-06

Pravidla turnaje

Jeden hráč se může zúčastnit libovolného počtu kvalifikačních turnajů. Do finálového turnaje může však postoupit jen jednou. Pokud se kvalifikuje v druhém turnaji, tak nárok na účast ve finále připadá sedmému hráči v daném kvalifikačním turnaji.

Hrací doba: 2 x 4 minuty, soupisky: offline, úroveň: legendární, kamera: výchozí, rychlost hry: normální, rychlé střídání: povoleno, hra rukou: zapnuta, nastavení ovladače: libovolné.

Při registraci si hráč vybere tým, za který bude nastupovat během celého turnaje. Vybírat lze ze všech týmů kromě kategorie „Národní týmy“ a „All-star“. Zároveň nahlásí přezdívku, pod kterou bude na turnaji vystupovat.

Turnaj se skládá z 5 kvalifikačních turnajů, kterých se účastní vždy 70 hráčů, a finálového turnaje, do kterého postoupí 30 nejlepších hráčů (6 z každého turnaje). Finále doplní dva hráči, kteří od organizátora obdrží divokou kartu. Pro účast v turnaji není žádný věkový limit.

V případě hození ovladače nebo poškození technického vybavení je hráč automaticky vyloučený z turnaje bez nároku na startovné. Registrací do turnaje se hráč zavazuje, že v případě, že úmyslně způsobí škodu na technickém vybavení, tuto škodu v plné výši uhradí.

Každý hráč je zodpovědný za hlídání rozpisu svých zápasů. Čekací doba na dostavení se k zápasu je max. 3 min. Pokud se hráč nedostaví, bude zápas kontumován výsledkem 0:5. Přestávka mezi poločasy nebo prodloužením (v play off) bude maximálně 30 sekund. Pokud se hráči mezi sebou domluví, muže hra začít okamžitě.

 

www.indigofifacup.cz

 

Čtenářská diskuze