Hromadná dopravní nehoda – škoda dosahuje tři čtvrtě milionu

RYCHNOVSKO – V sobotu 10. října přijali rychnovští policisté oznámení o hromadné dopravní nehodě, která se stala v brzkých ranních hodinách na Rychnovsku.

Škoda dosahuje třičtvrtě milionu korunViewImage

Foto: Policie ČR

„Šestatřicetiletá řidička osobního automobilu Škoda Fabia jela ve směru jízdy od obce Doudleby nad Orlicí k obci Kostelec nad Orlicí, kde na místní komunikaci chtěla odbočit vlevo. Zastavila a čekala, až projede protijedoucí vozidlo Ford Focus. Za ní následně zastavilo další vozidlo Renault Megane. Za ním další přijíždějící řidič ve vozidle VW Passat zřejmě nedodržel bezpečnou vzdálenost a nárazem posunul před ním stojící vozidlo Renault Megan do protisměru. Následkem čehož zde došlo ke střetu s protijedoucím vozidlem Ford Focus. To dostalo smyk a narazilo do přijíždějícího protijedoucího vozidla Škoda Octavia,“ popsala nehodu mluvčí policie Lucie Konečná.

Policisté na místě vyloučili provedenou dechovou zkouškou alkohol u všech řidičů. Dvě osoby byly předány do péče lékařů. Na vozidlech vznikla hmotná škoda v celkové hodnotě zhruba 765 tisíc korun.

Veškeré okolnosti dopravní nehody jsou v šetření dopravních policistů.

 

Čtenářská diskuze
Tags: ,