Hokejbalový přebor základních škol

VODĚRADY/OPOČNO – Hokejbalový klub HBC Rangers Opočno společně se ZŠ ve Voděradech uspořádal přebory základních škol v tomto sportu. O komentář jsme požádali Josefa Kovaříčka.

„Ve Voděradech si na plastovém povrchu nenechali vzít vítězství domácí borci 6. a 7. ročníku. V jejich celku se zaskvěli střelci Šimon Hejna s 11 brankami a Štěpán Rouha se sedmi. Na druhém místě se umístili chlapci ze ZŠ Opočno, které táhlo duo Matěj Trubač a Stanislav Monček s pěti brankami. Na bronzovém stupínku stanuli žáci béčka Voděrad. Z jejich týmu byl vidět nejvíce Dominik Fabián.“

HOKEJBALEM se baví na Rychnovsku stále více dětí.  Foto - Archív HBC Opočno

HOKEJBALEM se baví na Rychnovsku stále více dětí.

Překvapení

Kategorie 8. a 9. ročníků bojovala pro změnu na zimním stadionu v Opočně. „Zde se již bylo na co dívat, neboť v týmech se objevili hráči, kteří tento sport hrají závodně. V týmu Voděrad pohostinsky odehrál několik desítek minut i současný reprezentant hokejbalu v kategorii dorostenců. Přesto ZŠ Voděrady obsadila až třetí místo. Jejími nejlepšími střelci byli Zamastil a Kovaříček se třemi brankami. Druhé místo zůstalo domácím borcům z Opočna a nejlepší výsledky dosahovali po celou dobu turnaje hráči ZŠ Masarykova z Rychnova nad Kněžnou. V jejich týmu vsítili po dvou brankách hokejbalisté Šeda a Mihulka,“ podotkl Josef Kovaříček.

Hokejbalový svaz se podílel na tomto turnaji zajištěních ………………..

 

CELÝ ČLÁNEK a další sportovní zprávy najdete v tištěném vydání Orlického týdeníku, který vychází : 3. – 9. 5. 2023

Přemýšlíte o předplatném? Neváhejte a volejte: 777 761 401. E-mail: redakce@orlickytydenik.cz

Podpoříte tak jediné regionální noviny na Rychnovsku - Orlický týdeník!

Čtenářská diskuze