„Filaky“ zvládly vstup do play off

dobréDOBRÉ - Play off se hraje na dva vítězné zápasy a „fialky“ udělaly první krok. Vzájemná utkání jsou ale vždy vyrovnaná, a proto se jedno vítězství nedá přeceňovat. Hráčky podaly skvělý výkon jako tým a Zdena Blašková třemi body to korunovala.

„Dnešní zápas se nám velmi vydařil, všechny holky předvedly bojovné výkony podpořené skvělým publikem a jsme moc rády, že se nám výhodu domácího prostředí podařila zužitkovat,“ usmívala se po utkání hrající trenérka SK Dobré Daniela Rozínková. „Ovšem máme za sebou pouze první krok, v Řeznovicích bude jistě obtížné podobný výsledek zopakovat, ale věřím, že pokud opět podáme týmový výkon, máme velkou šanci uspět,“ dodala.

Odveta se hraje v neděli 14. dubna od 16.00 hodin v Moravském Krumlově. Případné rozhodující třetí utkání by se pak hrálo v pondělí 15. dubna od 16.00 hodin v Dobrém.

 

SK Dobré – MK Řeznovice 5:3

Jednotlivé výsledky: Blašková D. – Kapounová 2:3, Blašková Z. – Mikulcová 3:0, Kučerová A. – Yoshida Mitsuki 3:0, Blašková Z. – Kapounová 3:1, Blašková D. – Yoshida Mitsuki 1:3, Kučerová A. – Mikulcová 2:3, Blašková Z. – Yoshida Mitsuki 3:0, Kučerová A. – Kapounová 3:0.

Čtenářská diskuze