FBC Dobruška se na severní Moravě nedařilo!

54522374_2032826553500850_7697588074636640256_o

DOBRUŠKA – Florbalistky Dobrušky se představily na severní Moravě, kde se střetly s pátým Havířovem a o den později s vedoucím Třincem. Bohužel, ani v jednom utkání nebodovaly, přesto si stále drží třetí místo.

13. kolo

Florbal Exelsior Havířov – FBC Dobruška 4:2 (2:1, 2:1, 0:0)

Branky: 2. Nykodymová, 5. Pokorná, 26. Šimonová, 40. Zíková – 8. V. Bašová, 29. A. Vávrová.

Rozhodčí: Tomáš Podlesný – Martin Petřík | vyloučení: 2:2 | využití: 0:0 | diváků: 48.

FBC Dobruška: Flídrová D. (Svobodová T.) – Remešová N., Flídrová K., Fingerová B., Bašová M., Bašová V., Zeisková M., Peterová D., Peterová S., Růžičková J., Poláčková K., Doležalová V., Andršová N., Vávrová A.

T. Kozlík (trenér Florbal Exelsior Havířov): „Dnes jsme v zápase zúročili to, na čem jsme v posledních týdnech pracovali, navíc jsme k tomu přidali bojovnost a koncentraci v defenzívě. Díky tomu jsme dnes získali po dlouhé době cenné a potřebné 3 body do tabulky. Doufám, že zítra dnešní výkon zopakujeme a ještě k tomu odbouráme některé zbytečné individuální chyby.“

J. Černý (trenér FBC Dobruška): „Dnes nám zase utekl začátek zápasu, když jsme lacině inkasovali. Jinak se dvě třetiny zápas nesl v duchu, my hrajeme, domácí dávají branky. Chyběla nám dnes lehkost a na góly jsme se hrozně nadřeli.“

 

14. kolo

FBC Ossiko Třinec – FBC Dobruška 8:1 (3:0, 3:1, 2:0)

Branky: 4. Mišúnová, 6. Šibrová, 8. Zoubková, 22. Wojnarová, 29. Nogawczyková, 36. Kajfoszová, 43. Šibrová, 51. Mikulová – 27. N. Andršová.

Rozhodčí: Dominik Prosický – Matěj Vráblík | vyloučení: 1:5 | využití: 2:0 | diváků: 85.

FBC Dobruška: Flídrová D. (Svobodová T.) – Remešová N., Flídrová K., Fingerová B., Bašová M., Bašová V., Zeisková M., Peterová D., Peterová S., Růžičková J., Poláčková K., Andršová N., Vávrová A.

J. Kajfosz (trenér FBC Ossiko Třinec): „Super zápas ve vysokém tempu jsme zvládli na jedničku. Souhlasím s kolegou, že takový zápas bych bral daleko častěji. Naše práce je znát v každém zápase a věřím, že to holky samy vnímají. Tak hurá pokračovat v práci, ať si 1. místo pohlídáme i do nového roku. Děkujeme skvělým fanouškům a soupeři.“

J. Černý (trenér FBC Dobruška): „V dnešním zápase jsme dokázali držet krok s domácími pouze první třetinu. I přes obdržené branky jsme, myslím, byli nebezpeční dopředu. Bohužel od druhé třetiny jsme v útoku jakoby nebyli, těžko jsme se dostávali do šancí a stálo nás to hodně sil. Třinec byl úplně někde jinde na hokejkách, a to bylo od půlky zápasu vidět. Každopádně takový zápas bych bral každý týden místo tréninku. Díky za zápas a našim fanouškům, kteří dorazili až sem. Alespoň na tribuně jsme zvítězili dnes my!“  (mš)

 

Ostatní výsledky

Florbal Vsetín – IBK Hradec Králové 4:2, PRAMOS Šitbořice FbC Aligators – SK Jihlava 5:0, FBC Ossiko Třinec – Orel Rtyně v Podkrk. 10:1, PRAMOS Šitbořice FbC Aligators – IBK Hradec Králové 2:3 po náj., Florbal Exelsior Havířov – Orel Rtyně v Podkrk. 6:2, Florbal Vsetín – SK Jihlava 4:2.

 

Tabulka

3.FBC Dobruška15 / 27
7.SK Jihlava15 / 10
Čtenářská diskuze