FBC Dobré opět pokořilo Pardubice

florbal – 2. liga žen

ROKYTNICE V. O. H. – První turnaj v roce 2015 sehrály doberské hráčky ve své „tréninkové“ hale v Rokytnici v Orlických horách 18. ledna. Do cesty se jim postavil letos již podruhé pardubický dvojblok v pořadí B a A tým.

Sice ne s takovým apetitem jako v prvním střetnutí, ale i podruhé si na „perníkářkách“ doberský tým smlsl.

12 radostFBC Dobré – Sokol PPAS Proxisky Pardubice B 10:1 (7:0, 2:1, 1:0)

Branky FBC Dobré: 3:45 Jindráková (Harapátová), 4:02 Tomaščinová (Barillová), 9:41 Blažková (Panenková Mi.), 11:11 Nosková (Harapátová), 13:15 Nosková, 14:06 Netíková P. (Tomaščinová), 14:54 Jindráková (Harapátová), 15:59 Fingerová (Kotková), 21:18 Sedloňová (Preiningerová), 40:04 Blažková (Tomaščinová)

Po rozvážném úvodu se ve 4. minutě naplno rozehrál střelecký koncert, který gradoval v posledních čtyřech minutách první části čtyřmi trefami. Zbytek zápasu se pak dohrál ve vlažném tempu, které ukolébávalo nejen přítomné diváky.

Sokol PPAS Proxisky Pardubice A – FBC Dobré 4:6 (0:1, 2:2, 2:3)

Branky FBC Dobré: 0:11 Harapátová (Preiningerová), 17:35 Harapátová (Jindráková), 28:58 Preiningerová (Harapátová), 38:26 Blažková (Panenková Mi.), 40:05 Jindráková (Harapátová), 43:12 Blažková (Nosková)

„Utkání s pardubickým áčkem mělo být podstatně těžším utkáním, což se beze zbytku potvrdilo. Čtyřikrát jsme vedli, čtyřikrát soupeř srovnal. Výsledek utkání byl dlouho nejistý a bylo zřejmé, že rozhodne jeden gól, který mohl několikrát padnout do branek na obou stranách hřiště. Důraznější byly nakonec naše hráčky, jež strhly vítězství na svou stranu necelých pět minut před koncem.

08

Druhá liga pokračuje pod naší pořadatelskou taktovkou 7. února ve Vysokém Mýtě, kde se střetneme se Skutčí a Dobruškou,“ ohlédl se za dvojutkáním s Pardubicemi Luděk Preininger z FBC Dobré.

Ostatní výsledky

Sokol Proxisky Pardubice B – FBC Dobruška 0:9, FTC Vysoké Mýto – IBK Hradec Králové B 5:0, Orel Přelouč – FbC Florbalky Skuteč 4:9, FbC Florbalky Skuteč – FTC Vysoké Mýto 2:5, IBK Hradec Králové B – Orel Přelouč 6:1

Průběžná tabulka 2. ligy žen, divize IV 14-15