FBC Dobré na vítězné vlně

Florbalistky FBC Dobré pokračují ve výborných výkonech a po dvou třetinách II. ligy jsou stále na druhém místě.

DSC_7613DOBRÉ – V novém roce 2014 odehrály čtyři zápasy. Veledůležitým byl zápas proti tradičnímu rivalovi z Jaroměře, který měl udržet doberská děvčata ve hře o první místo letošního ligového ročníku. Bohužel, právě toto utkání jako jediné hráčky FBC Dobré nezvládly.

„Ve vyrovnaném zápase, v kterém jsme góly dostávali hlavně v oslabení, nám nevyšel úvod třetí třetiny a v ní nám jaroměřské hráčky vstřelily rozhodující branky. S tímto soupeřem jsme prohráli už podruhé, takže vzniklý bodový náskok Jaroměře budeme už jen těžko stahovat. V dalších zápasech si holky se svými soupeři bez větších problémů poradily a potvrdily tak postavení druhého týmu II. ligy žen,“ je spokojený s umístěním Luděk Preininger z FBC Dobré.

IBK Hradec Králové B – FBC Dobré 2:6 (0:0, 1:1, 1:5)

Branky: 29:35 Harapátová (Ptáčníková), 39:10 Harapátová (Panenková Mi.), 41:59 Blažková (Netíková M.), 43:05 Harapátová, 43:53 Nosková (Preiningerová), 44:51 Tomaščinová (Harapátová)

FBC Dobré – TJ Sokol Jaroměř 3:6 (1:1, 2:2, 0:3)

Branky: 6:24 Tomaščinová (Harapátová), 17:38 Blažková (Nosková), 20:19 Blažková (Panenková Mi.)

FBC Dobré – Orel Přelouč 7:2 (2:1, 4:0, 1:1)

Branky: 3:54 Netíková M. (Jindráková), 14:00 Harapátová (Jindráková), 15:31 Blažková (Preiningerová), 17:07 Ptáčníková (Panenková Mi.), 24:42 Harapátová (Jindráková), 27:48 Harapátová (Jindráková), 34:47 Blažková (Nosková)

Sokol Proxisky Pardubice – FBC Dobré 3:11 (1:4, 1:3, 1:4)

Branky: 3:40 Blažková (Netíková P.), 6:14 Jindráková, 8:53 Harapátová, 14:52 Tomaščinová (Harapátová), 17:55 Preiningerová (Blažková), 25:22 Blažková (Panenková Mi.), 25:50 Jindráková (Harapátová), 32:37 Nosková, 36:07 Netíková P., 39:19 Netíková M. (Netíková P.), 41:45 Jindráková (Tomaščinová)

Další tři zápasy odehrají doberské florbalistky 22. února v Kostelci nad Orlicí. Přijďte je podpořit od 9 proti Skutči, od 14.40 proti Vysokému Mýtu a v 17.20 proti Hořicím.