Děkujeme pořadatelům letního festivalu Vamberák

stanek s vyrobky nasich dilenVAMBERK – Léto je u konce. To babí se třeba ještě dostaví, ale zatím to tak nevypadá. Podzimní plískanice, které nás poslední týden provázely, jsou však také dobré. K bilancování, třeba. Jaké to letošní léto vlastně bylo? Horké a suché. Plné hudebních a divadelních festivalů, se kterými se jako každý rok doslova roztrhl pytel.

Tento článek je poděkováním pořadatelům jednoho z nich – místního festivalu Vamberák. A ono poděkování přichází od zaměstnanců, ale především uživatelů z Ústavu sociální péče Domečky v Rychnově nad Kněžnou.

 

 

uzivatel se baví spolecne G-Point FunkcionNěkomu by se možná mohlo zdát, že přichází pozdě, protože tato akce proběhla již 22. června, ale my (zaměstnanci i uživatelé Domečků) si to nemyslíme. Naopak. A protože v čase podzimních plískanic též bilancujeme, tak bychom velice rádi poděkovali pořadatelům Vamberáku, konkrétně slečně Petře Kašparové, která nás oslovila, na festival pozvala a našemu zařízení věnovala výtěžek z dobrovolně vybraného vstupného. Za tyto peníze jsme uživatelům naší služby koupili bazén s pískovou filtrací. A o tom, že jsme si ho všichni v letošním parném létě užili, nemůže být pochyb. Ještě jednou děkujeme.

Jan Štefek

Foto: Vendula Zemanová

Čtenářská diskuze