Choceň ve druhém zápase už drama nedopustila

CHOCEŇ – Po prvním zápase play off, v kterém hokejisté Rychnova doma podlehli Chocni těsně 4:6, zajížděli v sobotu 15. února k odvetě na choceňský led.

DSC_0430HC Choceň B – HC MĚSTO Rychnov n. K. 12:3 (1:6, 1:5, 1:1)

Branky HC MĚSTO Rychnov n. K.: Čevora 2, Mlateček

Vzhledem k tomu, že Rychnov přijel bez tří důležitých hráčů základní sestavy – Šťastný, Fišer, Diviš, ho myšlenky na případný úspěch moc netížily a tak záměrem bylo, odehrát slušné utkání bez zranění a velkého debaklu. Bohužel do pole nastoupilo pouze devět hráčů a s takovým počtem se s týmem kvalit Chocně hrát nedá.

Choceň, která je na svém ledě naprosto dominantní, se zřejmě chtěla „pomstít“ za první vzájemný zápas a její hráči na hosty vlétli ve velkém stylu.

Po deseti minutách svítilo skóre 0:5 a debakl se zdál více než reálný.

Choceň byla aktivnější, sehranější, dominovala při napadání, pohybu, kombinaci na jeden dotek a více méně se téměř celé utkání odehrálo na polovině Rychnova, resp. v jeho obranné třetině.

„Náš výkon byl jen stínem minulého zápasu. Na druhou stranu v devíti lidech a na tak velkém kluzišti se nedá hernímu stylu choceňské rezervy konkurovat. Z města jogurtů jsme odjeli s debaklem 3:12. Teď nás čekají boje o 5. – 8. místo, kde bychom měli narazit na hratelnější soupeře. První zápas další kola play off odehrajeme doma, v sobotu 22. února od 16.30. Jste srdečně zváni! Soupeře upřesníme dodatečně,“ zhodnotil odvetu na choceňském ledě Jaroslav Pokštefl z HC MĚSTO Rychnov n. K.

Čtenářská diskuze
Tags: ,