Celkem 15 nových policistů složilo slib, policie také oceňovala

KRAJ – Slavnostní slib patnácti nových policistek a policistů, udělení medailí a připomenutí čtvrtstoletí úspěšného fungování zdejšího školního policejního střediska, to jsou hlavní události, kvůli kterým se posledního dubnového dne před budovou Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje odehrál výjimečný slavnostní ceremoniál.

nová policie 1ViewImage

Foto: Policie ČR

Součástí slavnostního ceremoniálu byl i služební slib patnácti nových policistů, kteří již absolvovali základní odbornou přípravu, a stanou se tak plnohodnotnými členy policejního sboru.

Vysoké hodnosti

Kromě vedení Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje se slavnostního ceremoniálu zúčastnil a ceny předával například také náměstek policejního prezidenta Martin Vondrášek, ředitel Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje Tomáš Landsfeld, hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán, ředitel Celního úřadu pro Královéhradecký kraj Leoš Bouda a představitelé dalších významných subjektů.

„K tradicím, na které jsou policisté právem hrdi, patří právě slavnostní ceremoniály, při nichž jsou oceňovány policistky, policisté, ale i další občanští zaměstnanci. V rámci tzv. resortních ocenění jsou jako poděkování policistkám a policistům udělovány medaile za dosahování velmi dobrých pracovních výsledků, a to v návaznosti na délku trvání služebního poměru,“ sdělila mluvčí policie Magdaléna Vlčková.

Čtenářská diskuze