Borohrádek opět čeká řada dalších investic

BOROHRÁDEK – Uplynulý rok 2017 hodnotí starosta Borohrádku Martin Moravec z hlediska investic a rozvoje města jako rok velice vydařený a štědrý. Ani letos nebudou chybět důležité investice.

Borohrádek - sportovní hry seniorů, foto archiv města

Sportovní hry seniorů v Borohrádku.
Foto: MěÚ Borohrádek

V Borohrádku se loni podařilo realizovat mnoho investic. Mezi nejvýznamnější stavební akce patřila bezesporu rekonstrukce ulice Havlíčkova.

„Zde se podařilo časově skloubit a realizovat zároveň několik stavebních činností. Byla provedena druhá etapa opravy silnice II/305 v úseku Albrechtice – Borohrádek, společnost ČEZ dělala v této části našeho města přeložky nízkého napětí, Dobrovolný svazek Tichá Orlice zajistil opravy částí kanalizace a vodovodu, město Borohrádek zafinancovalo kompletní rekonstrukci osvětlení a také chodníků nejen v Havlíčkově, ale i v některých přilehlých ulicích včetně zřízení nových izolačních ploch, které byly následně vyplněny kamenivem či osázeny zelení. Byla také zakoupena a instalována nová autobusová zastávka. Hodnota investice ze strany města činila více než 3,81 milionů korun,“ uvedl starosta Martin Moravec.

Více se dozvíte v aktuálním vydání OT

Čtenářská diskuze