KLM: První derby v sezoně pro Barony

DSCN9229

RYCHNOVSKO – Prvními dvěma koly byla zahájena Krajská liga mužů KHK. Hned v úvodním zápase na sebe narazily v okresním derby Opočno a Semechnice. Semechnice šly do vedení hned v úvodní minutě, ale Baroni ještě do konce třetiny skóre otočili. V dalších dvou periodách přidali další góly a svého rivala porazili vysoko 8:2.

V druhém kole se Opočno představilo v Hronově a po kanonádě v derby jako by mu zvlhl prach a připsalo si prohru 0:4.

Semechnice se střetly s Náchodem a byl to zápas rozdílných třetin. V první kraloval Náchod, ve druhé Semechnice a závěrečné znovu hosté, kteří se v posledních dvou minutách trefili třikrát.

1. kolo

HC Opočno – Sokol Semechnice 8:2 (3:1, 3:1, 2:0)

Branky: 16., 17., 25. Řehák J., 26. Libnar, 18., 34. Slezák, 49. Franc T., 57. Rail – 1. Rejchrt, 38. Dvořák V.

Rozhodčí: Veselý – Runštuk, Bednář | vyloučení: 8:10 | využití: 1:0 | v oslabení: 1:1 | diváků: 150.

HC Opočno: Kolbaba – Burdych, Kopecký, Škrabal, Veselý, Žid L., Jakl, Komárek, Srpek, Bureš, Libnar, Hejduk, Brebera, Řehák J., Hladík, Slezák, Rail, Černík.

Sokol Semechnice: Mráček – Krištof, Dvořák Vít, Zima, Hetfleiš, Jičínský, Ježík, Čapek, Frýda, Smolík, Vencl, Haklička, Bury, Rejchrt, Lukášek V.

2. kolo

HC Wikov Hronov – HC Opočno 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Branky: 17. Matouš, 38., 44. Petr, 49. Hylena.

Rozhodčí: Mertlík – Karlík, Horák | vyloučení: 7:9 | využití: 2:0 | v oslabení: 1:0 | diváků: 200.

HC Opočno: Kolbaba – Burdych, Kubíček, Škrabal, Veselý, Jakl, Komárek, Franc T., Brožek, Srpek, Bureš, Libnar, Hejduk, Řehák J., Rail.

Sokol Semechnice – HC Náchod 4:9 (1:4, 3:1, 0:4)

Branky: 14. Čapek, 27. Vencl, 31. Haklička, 36. Bury – 12., 16. Macháň, 16., 19., 60. Řezníček, 24. Pánek, 50. Oppelt, 58. Havrda, 60. Šimoníček.

Rozhodčí: Pecha – Řezníček, Vodička | vyloučení: 4:3 | využití: 1:2 | v oslabení: 0:0 | diváků: 80.

Sokol Semechnice: Mráček – Krištof, Dvořák Vít, Zima, Hetfleiš, Jičínský, Ježík, Čapek, Dvořák Vojtěch, Frýda, Smolík, Vencl, Haklička, Bury, Rejchrt.

Ostatní zápasy

HC Jaroměř – HC Wikov Hronov 5:3, HC Náchod – Stadion Nový Bydžov 2:5, SK Třebechovice p. O. – Sp. Nové Město n. M. 1:2, Stadion Nový Bydžov – SK Třebechovice p. O. 4:1, HC Trutnov – HC Jaroměř 2:3.