V Cháborách byl nejrychlejší Krunka

CHÁBORY – Na tradiční již 37. ročník přespolního běhu areálem zdraví v Cháborách se v neděli 10. června prezentovalo 92 závodnic a závodníků a 91 z nich jej dokončilo. Putovní pohár pro absolutního vítěze kategorie MUŽI-10 000 metrů získal pro následující rok 2018/2019 Kamil Krunka časem 38:02,0 min. 38. ročník Přespolního běhu areálem zdraví Chábory se uskuteční v neděli 9. června 2019.

 

Foto: Pavel Štěpán

Foto: Pavel Štěpán

Závod na 10 000 m

A – muži 20-34 let (1984-1997)

1. Krunka Kamil – SK Nové Město n. M. 1986 0:38:02,0, 2. Hradecký Jaromír – Skuteč 1985 0:39:37,0, 3. Dufka Vladislav – Červený Kostelec 1991 0:40:46,9, 4. Schejbal Oldřich – Rafans Team 1991 0:42:34,7, 5. Petrů Pepek – Hasiči města Náchoda 1986 0:44:09,1, 6. Rücker Jakub – Bonbon Machov 1988 0:44:39,5, 7. Ďoubal Jan – KOB Dobruška 1986 0:45:48,3.

B – muži 35 – 44 let (1974-1983)  

1. Rücker Pavel – Bonbon Machov 1976 0:41:25,6, 2. Heller Tomáš – Hradec Králové 1981 0:42:19,7, 3. Čáp Ondřej – SK Dobruška 1974 0:42:44,4, 4. Pross David – SK Solnice 1975 0:43:15,8, 5. Šimák Jan – Hradec Králové 1983 0:43:45,1, 6. Kliment Michal – Borohrádek 1978 0:51:04,4, 7. Slavík Jiří – Dobruška-Pulice 1976 0:54:57,6.

C – muži 45 – 54 let (1964-1973)

1. Vokolek Michal – AC Pardubice 1972 0:41:11,4, 2. Jílek Kamil – BK Čestice 1973 0:41:25,7, 3. Koutník Lumír – AO Spartak Vrchlabí 1967 0:45:00,6, 4. Vít Pavel – Vella Team Náchod 1971 0:46:01,8, 5. Horvat David – Hradec Králové 1973 0:46:16,0, 6. Sláma Martin – Sportvisio Team HK 1968 0:46:21,1.

D – muži 55 – 64 let (1954-1963) 

1. Vacarda Vladimír – Eleven Run Team 1959 0:45:42,4, 2. Eliáš Petr – Hvězda SKP Pardubice 1960 0:45:47,3, 3. Vanta Josef – TRICLUB Dobruška 1962 0:45:58,2, 4. Bláha Milan – AF Křovice 1957 0:46:13,9, 5. Nečas Josef – Maratonstav Úpice 1958 0:46:27,8, 6. Flegl Bohumil – SKIBOB Klub Dobruška 1960 0:48:38,5.

E – muži 65 – 74 let (1944-1953)   

1. Krupička Miroslav – Jiskra Ústí nad Orlicí 1953 0:46:41,3, 2. Bříza Vladimír – KRB Chrudim 1951 0:50:28,1, 3. Javůrek Jiří – TJ Maratonstav Úpice 1948 0:53:11,4, 4. Goldbach Václav – SK Týniště nad Orlicí 1950 0:53:46,2.

F – muži 75 a starší (1943 a starší)

1. Jelínek Matěj – Černilov 1942 1:09:29,0, 2. Bielčik Jindřich – Lichkov 1940 1:12:07,0, 3. Vorel Milan – Slatiňany 1940 1:37:47,0.

Závod na 3 333 m

JM – junioři do 19 let (1998 a mladší)

1. Čáp Petr – SK Dobruška 2004 15:05,8, 2. Čáp Radek SK Dobruška 2002 16:07,5, 3. Rücker Vítek – BKL Machov 2010 19:32,2, 4. Renský Matěj – Hvězda Pardubice 2009 19:55,3.

JZ – juniorky do 19 let (1998 a mladší)

1. Kubasová Leona – TJ Maratonstav Úpice 2004 17:53,5, 2. Renská Adéla – Hvězda Pardubice 2009 19:33,6, 3. Kubasová Sabina – TJ Maratonstav Úpice 2006 25:55,0.

G – ženy 20 – 34 let (1984-1997) 

1. Doležalová Libuše – Nové Město n. M. 1988 15:22,3, 2. Peterová Alena – KOB Dobruška 1989 19:39,1.

H – ženy 35 – 44 let (1974-1983)    

1. Rýdlová Denisa – Vella Team Náchod 1982 15:01,1, 2. Vejběrová Eva – Cyklo Pokr HK 1976 15:58,6, 3. Šimáková Klára – Hradec Králové 1983 16:54,7, 4. Štěpánová Dita – KOB Dobruška 1979 17:13,4, 5. Štěpánová Martina – Dobruška 1980 22:03,5, 6. Křepelová Jana – Lhota Netřeba 1980 22:21,5.

CH – ženy 45 – 54 let (1964-1973)

1. Krátká Anna – Hvězda Pardubice 1969 14:52,1, 2. Strnádková Jana – Dolní Kalná 1971 15:30,0, 3. Šefcová Eva – SKI Police n. M. 1964 17:33,2, 4. Jonášová Zdeňka – Hradecký Spinning Klub – 1964 17:40,1, 5. Tydlitová Klára – Osice 1971 18:21,2, 6. Nádherová Hana – Hradec Králové 1968 24:11,6.

I – ženy 55 a starší (1963 s starší)

1. Paulů Blanka – Maratonstav Úpice 1954 14:57,8, 2. Hellerová Hana – Hradec Králové 1961 17:56,2, 3. Vacková Hana – Sokol Starkoč 1956 19:01,5, 4. Friebelová Eva – TJ Maratonstav Úpice 1962 21:24,6, 5. Jelínková Magdalena – Černilov 1945 23:32,9.

K – BUĎ FIT – muži bez rozdílu věku 

1. Bílek Slavomír – Chábory 2004 15:17,0, 2. Volf Jakub – Podbřezí 2002 15:27,9, 3. Křepela Jan – Wikov SKI Skuhrov n. B. 2007 16:35,5, 4. Bédi Tomáš – Bohuslavice 2008 17:23,6, 5. Prokeš Jan – Bohuslavice 2003 19:51,9, 6. Renský Michal RUN4RUN         1979 19:57,2, 7. Křepela Jiří – Wikov SKI Skuhrov n. B. 2011 21:55,2, 8. Libra Jiří – LBC Nové Město n. M. 1937 22:54,4.

L – BUĎ FIT – ženy bez rozdílu věku

1. Rückerová Anežka – BKL Machov 2007 16:34,5, 2. Ficencová Tereza – Chábory 2008 18:16,2, 3. Kráčmarová Anna – BKL Machov 2009 19:25,4, 4. Prokešová Adéla – Bohuslavice 2001 21:13,1, 5. Kračmárová Michaela – MTB Trilogy 2012 27:50,8.

Závod na 10 000 m

1. Krunka Kamil – SK Nové Město n. M. 1986 0:38:02,0, 2. Hradecký Jaromír – Skuteč 1985 0:39:37,0, 3. Dufka Vladislav – Červený Kostelec 1991 0:40:46,9, 4. Vokolek Michal – AC Pardubice 1972 0:41:11,4, 5. Rücker Pavel – Bonbon Machov 1976 0:41:25,6, 6. Jílek Kamil – BK Čestice 1973 0:41:25,7, 7. Heller Tomáš – Hradec Králové 1981 0:42:19,7, 8. Schejbal Oldřich – Rafans Team    1991 0:42:34,7, 9. Čáp Ondřej – SK Dobruška 1974 0:42:44,4, 10. Pross David – SK Solnice 1975 0:43:15,8.

                                                     Závod na 3 333 m

1. Krátká Anna – Hvězda Pardubice 1969 0:14:52,1, 2. Paulů Blanka – Maratonstav Úpice 1954 0:14:57,8, 3. Rýdlová Denisa – Vella Team Náchod 1982 0:15:01,1, 4. Čáp Petr – SK Dobruška 2004 0:15:05,8, 5. Bílek Slavomír – Chábory 2004 0:15:17,0, 6. Doležalová Libuše – Nové Město n. M. 1988 0:15:22,3, 7. Volf Jakub – Podbřezí 2002 0:15:27,9, 8. Strnádková Jana – Dolní Kalná 1971 0:15:30,0, 9. Vejběrová Eva – Cyklo Pokr HK 1976 0:15:58,6, 10. Čáp Radek – SK Dobruška 2002 0:16:07,5, 11. Rückerová Anežka – BKL Machov 2007 0:16:34,5, 12. Křepela Jan – Wikov SKI Skuhrov n. B. 2007 0:16:35,5, 13. Šimáková Klára – Hradec Králové 1983 0:16:54,7, 14. Štěpánová Dita – KOB Dobruška 1979 0:17:13,4, 15. Bédi Tomáš – Bohuslavice 2008 0:17:23,6.

Čtenářská diskuze
Tags: ,